Prémiová univerzálna impregnácia turistických topánok a doplnkov, Waterproof

Odpudzuje vodu, špinu a oleje – univerzálna impregnácia chráni obuv a textil bez narušenia priedušnosti. Vhodná pre kožu, nubuk, semiš aj membrány, ideálna na turistiku a každodenné nosenie.

Sme autorizovaný predajca

Od 5,10 €
Ihneď k odberu (%1ks),

Praktická ochrana, ktorú si všimnete už po prvom použití

Turistická obuv alebo batoh po výlete v daždi často trpia nielen vlhkosťou, ale aj rýchlym znečistením. Impregnácia obuvi a outdoor doplnkov je účinným riešením, ktoré pomáha udržať povrch suchý, čistý a funkčný aj v náročných podmienkach.

Tento impregnačný sprej vytvára neviditeľnú ochrannú vrstvu, ktorá odpudzuje vodu, oleje aj nečistoty bez toho, aby narušila prirodzené vlastnosti materiálu. Povrch zostáva priedušný a pružný, bez zmeny vzhľadu či farby.

Je vhodný pre rôzne typy materiálov vrátane prírodnej kože, semišu, nubuku a syntetických textílií, ktoré sa bežne používajú pri výrobe turistickej obuvi, oblečenia a outdoor vybavenia. Sprej je zároveň kompatibilný s membránovými materiálmi ako Gore-Tex®.

Impregnácia obuvi waterproof sprej

Prečo sa oplatí používať impregnaciu pravidelne?

Vďaka pravidelnému používaniu sa predlžuje životnosť materiálov, zabraňuje prenikaniu vlhkosti a špiny, udržiava sa prirodzený vzhľad obuvi a znižuje sa riziko vzniku zápachu. Povrch sa ľahšie čistí a neabsorbuje nečistoty z prostredia.

Impregnácia obuvi a doplnkov je ideálna pre športovcov, turistov, pracovníkov v exteriéri, ale aj pre bežné denné použitie, najmä v daždivom alebo znečistenom prostredí.

Odporúčané použitie

Pred aplikáciou odporúčame odstrániť prach a špinu z povrchu kefou alebo handričkou. Aplikujte v dobre vetranom priestore zo vzdialenosti cca 20 cm. Po nanesení nechajte pôsobiť minimálne 15 minút, aby sa účinná látka vstrela do štruktúry materiálu. Sprej sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastný film.

Technické parametre

  • Typ: univerzálny impregnačný sprej
  • Dostupné objemy: 200 ml, 400 ml
  • Materiály: prírodná koža, semiš, nubuk, textil
  • Určenie: obuv, odevy, batohy, doplnky
  • Využitie: turistika, práca, šport, každodenné nosenie
  • Vlastnosti: odpudzuje vodu, tuky a nečistoty, zachováva priedušnosť

Obsah balenia

  • 1 x prémiová univerzálna impregnácia turistických topánok a doplnkov

Parametre a podrobnosti

Výrobca MOUNTVAL
Materiál PVC
Napíšte recenziu pre produkt
Recenzie môžu písať iba registrovaní užívatelia. Prosím prihláste sa alebo vytvorte účet

Podobné produkty

Produkty od výrobcu: MOUNTVAL

Mohlo by vás zaujímať